Cyklistika

Lyžování

Sport

+420 608 821 811

Otevírací dobaPo - Pá 8:30 - 18:30
So 9:00 - 13:00

info@barnexsport.cz

O nás

Náš cíl: Zákazníci, kteří ví, že se na nás mohou vždy spolehnout.

Zákazníci, kteří jsou spokojení, se k nám rádi vrací a jsou naší nejlepší reklamou.

A jak toho chceme dosáhnout?

Kvalitou
Náš sortiment tvoří výhradně zboží renomovaných světových i tuzemských výrobců. Vybíráme takové značky které obstojí nejen s ohledem na líbivost a prodejnost, ale především na dlouhodobou kvalitu.

Pestrou nabídkou
Soustředíme se na několik značek, u lyží je to například Rossignol, Elan, Völkl, od kterých nabízíme široký sortiment, a to jak nejžhavější novinky, tak starší modely. Vedle toho doplňujeme náš sortiment o starší modely všech světových značek. Momentálně vám můžeme nabídnout přes 200 modelů lyží a přes 100 modelů snowboardů. Také vás umíme obléknout a to už od základních vrstev funkčního prádla, např. značek Devold, Kari Traa, Mico, až po finální outfit v designu Rossignol, Völkl, Dainesse, Schöffel, aj. Nezbytné doplňky, jako jsou boty, helmy, brýle, „páteřáky“, hole a rukavice jsou u nás samozřejmostí.

Odborným poradenstvím
Nechceme v žádném případě prodávat „za každou cenu“, ale pouze to, co odpovídá vašim požadavkům a účelu. Jen pokud si zážitek ze sportu „vychutnáte“, budete spokojeni a přijdete zas. Proto máme u většiny modelů k dispozici patřičnou dokumentaci pro srovnání s vašimi požadavky a u celé řady vybavení nabízíme možnost vyzkoušení formou půjčovny. 
Pokud se rozhodnete ke koupi, je půjčovné zdarma! V neposlední řadě sledujeme nové trendy a neustále získáváme nové informace v oblasti sportovního vybavení. Máme osobní zkušenosti s nabízeným sortimentem, které se vám snažíme předávat.

Odborným servisem
Provádíme veškeré servisní služby na zboží u nás zakoupené a i na mnohé ostatní. Zejména servis lyží, lyžařských vázání a obuvi, snowboardů, kolečkových bruslí a kol. Držíme širokou škálu náhradních dílů (i starších) a příslušenství, takže například prasklá přezka na 5 let starých lyžařských botách není problém.

picture