Cyklistika

Lyžování

Sport

+420 608 821 811

Kdy můžu zavolat?Po - Pá 8:30 - 18:30 So 9:00 - 13:00

info@barnexsport.cz

Půjčovna

SEZÓNNÍ PŮJČOVNA - co byste měli vědět ...

CENA PŮJČOVNÉHO- najdete v následující tabulce podle kategorie zapůjčeného zboží a doby půjčovného. Např. kategorie 12 znamená, že půjčovné na týden stojí 1200Kč. (14 » 1400, 16 » 1600, atd.) Při zapůjčení na více než 2 dny a vyzvednutí odpoledne a vrácení dopoledne se tyto dny nepočítají. Pro vypočítání ceny je směrodatné datum vypůjčení a vrácení, nikoli počet dní, kdy lyžujete. Lze platit kartou.

REZERVACE (VRATNÁ) - vybavení lze rezervovat na určitý termín, rezervační poplatek zaplacený při rezervaci se zaúčtuje do kauce při převzetí zboží. Rezervaci je možné provést pouze osobně. Při zrušení rezervace rezervační poplatek propadá. Lze platit kartou. Pokud platíte rezervaci půjčovny kartou, je potřeba mít při vracení tuto Vaši kartu s sebou.

KAUCE (VRATNÁ ZÁLOHA) - na zapůjčené zboží požadujeme složení stanovené kauce. Lze platit kartou. Pokud platíte kauci půjčovny kartou, je potřeba mít při vracení tuto Vaši kartu s sebou.

SEŘÍZENÍ - vázání Vám seřídíme na elektronické diagnostice s automatickým tiskem dokladu za poplatek 70Kč (při půjčovném nad 500Kč zdarma).

Zapůjčené zboží vracejte prosím očištěné a vysušené! Také nezapomeňte na doklad !!! 

picture