z nařízení vlády ZAVŘENO

 SLEVA 10% na nezlevněná KOLA a cyklozboží

SLEVA 10% na veškeré zimní zboží

!! slevy odečtěte ještě z ceny po slevě !! 


TESTOVÁNÍ

Termíny testování: momentálně žádné

Testování proběhne v rakouských Alpách buď na Stuhlecku nebo Semmeringu. Více na www.stuhleck.at a www.semmering.com. Vše záleží na podmínkách, prosím sledujte aktuální informace na našem webu. Testujeme lyže značek ELAN, ROSSIGNOL a VÖLKL ale i jiné dle naší aktuální nabídky. Vždy máme 50 - 70 párů (minimálně trojnásobný počet lyží jako je testujících).

Rezervace: Počet testujících je omezený. Prosíme o rezervaci osobně u nás na prodejně. Pokud máte naši zákaznickou kartu, stačí emailem. Potřebujeme vědět jméno a telefon, který budete mít s sebou (pokud je Vás více, stačí jeden), den testování, pokud pořádáme vícedenní testování. Abychom se vyhnuli "rvačce" o určitý typ lyží, dejte nám také vědět, CO byste rádi testovali, a kvůli seřízení věk, váhu a výšku. Pro urychlení nastavení lyží při výměně si prosím pamatujte délku podešve lyžáky v milimetrech. Je vyražená z boku na patě každé boty.

Cena: Za testování zaplatíte 500 Kč na den, tuto částku Vám však při koupi lyží zase odečteme. Platí se předem u nás na prodejně nebo přímo na místě.

Permanentka jednodenní stojí 41,5 €.

Doprava: Vlastní. Pokud hledáte nebo nabízíte možnost spolujízdy, sdělte nám to a my se pokusíme Vás navzájem zkontaktovat.

Průběh: Obvykle se nacházíme na parkovišti č. 4. Pokud by nastala změna, sdělíme Vám nejpozději v 8:30 v den testování SMSkou, kde se nacházíme. V případě velkého zájmu o určitý typ a délku lyží je testování tohoto modelu časově omezeno (např. dvě hodiny na osobu).